This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Polish (Poland) English (United Kingdom) German (Germany)


Dobroczyńcy ogrodu PDF Drucken

Ogród nigdy by w tym kształcie i tak szybko nie powstał gdyby nie długa lista osób, którzy bezinteresownie pomagali w jego tworzeniu. Nie jestem w stanie wymienić ich wszystkich, bo miałam szczęście spotkać na swej drodze wielu wspaniałych, mądrych i serdecznych mi ludzi, ktorzy dzielili się ze mną roślinami, spieszyli z radą i pomocą

 

Przede wszystkim:

Mój mąż i synowie - głównie Krzysztof, Piotr, Maximilian, którzy służyli jako niezastąpiona „darmowa siła robocza” i niejednokrotnie mieli również wpływ na kształt Ogrodu.

 

Profesor Władysław Bugała, który bezinteresownie i samorzutnie objął patronat merytoryczny nad mymi dokonaniami. Jego niespodziewane odejście dnia 16.06.09 było dla nas wszystkich wielkim szokiem i niepowetowaną stratą.

 

Pan Szczepan Walkiewicz - szkółkarz z Pobiedzisk, od ktorego dostałam mnóstwo roślin i krzewów i do którego zawsze mogę zwrocić się o fachową radę i pomoc.

 

Pani Jadwiga Sękowska - na której pomoc zawsze mogę liczyć, mimo jej zabiegania irozlicznych obowiązków!

 

Pan Krzysztof Generalczyk, zawsze w miarę swych możliwości slużył mi merytoryczną informacją i pomocą.

 

Wszyscy, którzy włączyli sie w organizację Parku Geologicznego Ziemi Kostrzyńskiej (odsyłam do linka i zdjęć), choć na specjalną uwagę zasługują prof. hab. Andrzej Muszyński - geolog, który będąc człowiekiem niezmiernie zajętym wykrawał „okienka czasowe” między licznymi zagranicznymi konferencjami i spotkaniami, aby pomóc mi w wyszukiwaniu kamieni, oraz prof. dr hab. Maria Górska-Zabielska która również poświęciła mnóstwo swych cennych godzin na merytoryczne opisanie kolekcji kamieni.

 

Dyrekcja Stadniny Koni Iwno oraz Koło Łowieckie Iwno zwłaszcza z P. Januszem Piotrowskim - osoby przyjazne i pomocne Ogrodowi

 

Pan Andrzej Kujawa ze Szkółki Bąblin - dziękuję za niezwykle cenne dla mnie kruszyny. 

 

Szkółki Konieczko - za kolekcję nieszpułek jadalnych. 

 

Pani Jadwiga Muszyńska, która regularnie poświęca swój czas by pielęgnować Rosarium.  

 

Pan Wiesław Kuźniacki - osoba tak zajęta, a tak pomagająca na miarę swych sił i możliwości.

 

Husqvarna Polska Sp. z o.o. zasponsorowała zakup profesjonalnej pilarki.   

 

I naprawdę: jeszcze wielu, wielu innych - wszystkich nie sposób tu wymienić.

 

 

 

Last but not least - I Ty, Czytelniku mozesz się znaleźć na tej liście!