This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Polish (Poland) English (United Kingdom) German (Germany)


Regulamin PDF Drucken

Ogród Botaniczny „Elżbietówka” jest własnością prywatną, ale służy również celom dydaktyczno-edukacyjnym, oraz naukowym i dostępny jest do zwiedzania po uprzednim umówieniu (500 485 102).

 

1. Terminy otwarcia: od 1. maja do 31. października. Zarządzający Ogrodem zastrzega sobie prawo zmian i warunków otwarcia Ogrodu.

 

2. Nie jest możliwe zwiedzanie Ogrodu w czasie silnych wiatrów i ulewnych deszczów, oraz burz - w takim wypadku prosi się o niezwłoczne opuszczenie Ogrodu.

 

3. Dzieci do lat 14. winny przebywać w Ogrodzie pod opieką dorosłych .

 

4. Na terenie Ogrodu zabrania się: wprowadzania psów, i rowerów, zrywania i wynoszenia roślin, lub ich części, niszczenia urządzeń Ogrodu: ławek, tablic informacyjnych, oraz innych urządzeń, wchodzenia na głazy lub murki, jeżdżenia na łyżworolkach i hulajnogach, łowienia ryb, łapania ptaków i owadów, spożywania alkoholu, prowadzenia działalności handlowej bez uzgodnienia z Władzami Ogrodu,

 

5. Wykonywanie zdjęć komercyjnych i sesji filmowych możliwe jest po uzgodnieniu z Władzami Ogrodu.

 

6. Prosi się o poruszanie się po wyznaczonych ścieżkach

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!