Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Polish (Poland) English (United Kingdom) German (Germany)


Dobroczyńcy ogrodu PDF Print

Ogród nigdy by w tym kształcie i tak szybko nie powstał gdyby nie długa lista osób, którzy bezinteresownie pomagali w jego tworzeniu. Nie jestem w stanie wymienić ich wszystkich, bo miałam szczęście spotkać na swej drodze wielu wspaniałych, mądrych i serdecznych mi ludzi, ktorzy dzielili się ze mną roślinami, spieszyli z radą i pomocą

 

Przede wszystkim:

Mój mąż i synowie - głównie Krzysztof, Piotr, Maximilian, którzy służyli jako niezastąpiona „darmowa siła robocza” i niejednokrotnie mieli również wpływ na kształt Ogrodu.

 

Profesor Władysław Bugała, który bezinteresownie i samorzutnie objął patronat merytoryczny nad mymi dokonaniami. Jego niespodziewane odejście dnia 16.06.09 było dla nas wszystkich wielkim szokiem i niepowetowaną stratą.

 

Pan Szczepan Walkiewicz - szkółkarz z Pobiedzisk, od ktorego dostałam mnóstwo roślin i krzewów i do którego zawsze mogę zwrocić się o fachową radę i pomoc.

 

Pani Jadwiga Sękowska - na której pomoc zawsze mogę liczyć, mimo jej zabiegania irozlicznych obowiązków!

 

Pan Krzysztof Generalczyk, zawsze w miarę swych możliwości slużył mi merytoryczną informacją i pomocą.

 

Wszyscy, którzy włączyli sie w organizację Parku Geologicznego Ziemi Kostrzyńskiej (odsyłam do linka i zdjęć), choć na specjalną uwagę zasługują prof. hab. Andrzej Muszyński - geolog, który będąc człowiekiem niezmiernie zajętym wykrawał „okienka czasowe” między licznymi zagranicznymi konferencjami i spotkaniami, aby pomóc mi w wyszukiwaniu kamieni, oraz prof. dr hab. Maria Górska-Zabielska która również poświęciła mnóstwo swych cennych godzin na merytoryczne opisanie kolekcji kamieni.

 

Dyrekcja Stadniny Koni Iwno oraz Koło Łowieckie Iwno zwłaszcza z P. Januszem Piotrowskim - osoby przyjazne i pomocne Ogrodowi

 

Pan Andrzej Kujawa ze Szkółki Bąblin - dziękuję za niezwykle cenne dla mnie kruszyny. 

 

Szkółki Konieczko - za kolekcję nieszpułek jadalnych. 

 

Pani Jadwiga Muszyńska, która regularnie poświęca swój czas by pielęgnować Rosarium.  

 

Pan Wiesław Kuźniacki - osoba tak zajęta, a tak pomagająca na miarę swych sił i możliwości.

 

Husqvarna Polska Sp. z o.o. zasponsorowała zakup profesjonalnej pilarki.   

 

I naprawdę: jeszcze wielu, wielu innych - wszystkich nie sposób tu wymienić.

 

 

 

Last but not least - I Ty, Czytelniku mozesz się znaleźć na tej liście!