Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Polish (Poland) English (United Kingdom) German (Germany)


Regulamin PDF Drukuj

Ogród Botaniczny „Elżbietówka” jest własnością prywatną, ale służy również celom dydaktyczno-edukacyjnym, oraz naukowym i dostępny jest do zwiedzania po uprzednim umówieniu (500 485 102).

 

1. Terminy otwarcia: od 1. maja do 31. października. Zarządzający Ogrodem zastrzega sobie prawo zmian i warunków otwarcia Ogrodu.

 

2. Nie jest możliwe zwiedzanie Ogrodu w czasie silnych wiatrów i ulewnych deszczów, oraz burz - w takim wypadku prosi się o niezwłoczne opuszczenie Ogrodu.

 

3. Dzieci do lat 14. winny przebywać w Ogrodzie pod opieką dorosłych .

 

4. Na terenie Ogrodu zabrania się: wprowadzania psów, i rowerów, zrywania i wynoszenia roślin, lub ich części, niszczenia urządzeń Ogrodu: ławek, tablic informacyjnych, oraz innych urządzeń, wchodzenia na głazy lub murki, jeżdżenia na łyżworolkach i hulajnogach, łowienia ryb, łapania ptaków i owadów, spożywania alkoholu, prowadzenia działalności handlowej bez uzgodnienia z Władzami Ogrodu,

 

5. Wykonywanie zdjęć komercyjnych i sesji filmowych możliwe jest po uzgodnieniu z Władzami Ogrodu.

 

6. Prosi się o poruszanie się po wyznaczonych ścieżkach

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!