Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Polish (Poland) English (United Kingdom) German (Germany)


Regulamin PDF Drukuj

Ogród Botaniczny „Elżbietówka” jest własnością prywatną, ale służy również celom dydaktyczno-edukacyjnym, oraz naukowym i dostępny jest do zwiedzania po uprzednim umówieniu (500 485 102).

 

1. Terminy otwarcia: od 1. maja do 31. października. Zarządzający Ogrodem zastrzega sobie prawo zmian i warunków otwarcia Ogrodu.

 

2. Nie jest możliwe zwiedzanie Ogrodu w czasie silnych wiatrów i ulewnych deszczów, oraz burz - w takim wypadku prosi się o niezwłoczne opuszczenie Ogrodu.

 

3. Dzieci do lat 14. winny przebywać w Ogrodzie pod opieką dorosłych .

 

4. Na terenie Ogrodu zabrania się: wprowadzania psów, i rowerów, zrywania i wynoszenia roślin, lub ich części, niszczenia urządzeń Ogrodu: ławek, tablic informacyjnych, oraz innych urządzeń, wchodzenia na głazy lub murki, jeżdżenia na łyżworolkach i hulajnogach, łowienia ryb, łapania ptaków i owadów, spożywania alkoholu, prowadzenia działalności handlowej bez uzgodnienia z Władzami Ogrodu,

 

5. Wykonywanie zdjęć komercyjnych i sesji filmowych możliwe jest po uzgodnieniu z Władzami Ogrodu.

 

6. Prosi się o poruszanie się po wyznaczonych ścieżkach

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!